VinPilot® DRYFOG

1 830,00 2 670,00 

VinPilot©DryFog zvlhčovací systém je jedinečný svojím výkonom a úsporou prostriedkov. Patentovaný systém suchej hmly vytvorí prostredie s vysokou vlhkosťou bez premočenia. Výhodou je úspora práce pri dopĺňaní sudov vínom a čo je najdôležitejšie — minimalizácia straty vína až o 80%.

Pre viac informácií https://www.vinpilot.com

Katalógové číslo: - Kategória:

1) regulátor vlhkosti
Špeciálne vyvinutý regulátor vlhkosti VinPilot©DryFog zachycuje permanentne vlhkosť vzduchu a pri vyhodnotení potreby vydá rozkazy riadiacej centrále pre začatie zvlhčovania vzduchu.

2) rozprašovač
VinPilot©DryFog regulátor je patentovaná, bezúdržbová rozprašovacia dýza, ktorá pracuje v nízko tlakovom rozmedzí a je skonštruovaná bez pohyblivých častí.

3) ovládacia skriňa

V ovládacej skrini sú umiestnené všetky hydraulické a pneumatické komponenty potrebné pri zvlhčovaní. Rozprašovač si odoberá potrebné množstvo vody z nádrže umiestnenej v nerezovej skrini, ktorá je automaticky dopĺňaná vodou z kompaktnej jednotky reverznej osmózy.

O správny tlak vzduchu sa postará hydro-pneumatické riadenie, ktoré zabezpečí, že potrubie bude po zvlhčovacom procese vždy vyprázdnené. Vyhnete sa tak stojatej vode v potrubí a odkvapkávaniu vody z rozprašovača.

Kombináciou s patentovaným rozprašovačom zaručuje systém hmlu s priemerom kvapôčok v rozmedzí 1–10 mikrometra.

Pri uskladňovaní vína v barikových sudoch dochádza vďaka odparovaniu k veľkým stratám. Nie je zriedkavé, že strata objemu dosahuje až 14% a je dôležitým ekonomickým faktorom. Optimálne zvlhčovanie vzduchu dokáže znížiť stratu z odparovania až o 80%. Už pri 35 barikových sudoch je po 12 mesiacoch úspora vyššia, ako samotná investícia do zariadenia zvlhčovania vzduchu (pri cene vína 10 € /fľaša).

Rýchlosť rozprašovania

1×6 l/h, 2×6 l/h, 3×6 l/h

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Návrat hore