VINPILOT® MANAGER SOFTVÉR

30,00 120,00 

VinPilot® Manager softvér disponuje všetkými funkciami snímania a regulácie teploty a tými, ktoré sú potrebné pre administráciu vína. Najmodernejšia technika má prehľadný dizajn, ktorý zabezpečuje užívateľsky priateľské ovládanie. Nezávisle od regulátorov a regulácie môže byť v programe založené akékoľvek množstvo tankov, v ktorých sú spravované kvasiace procesy, prípadne skladované vína, až do ich plnenia.

REGULÁCIA

  • regulácia na základe pevne zadanej teploty
  • regulácie na základe predpísanej teplotnej krivky
  • prekvášanie na základe úbytku cukornatosti (cez CO2)
  • regulácia cyklu (napr. automatické preplavovanie)
  • regulácia na základe zadania teplotného rozhrania
  • regulácia mikro-makrooxidácie
  • klimatizácia priestorov (teplota a zvlhčovanie)
  • sledovanie CO2 v miestnosti

Pre viac informácií https://www.vinpilot.com

Katalógové číslo: - Kategória:

PIVNICA A ZOBRAZENIE NÁDRŽÍ

Vďaka prehľadnému náhľadu pivnice na obra- zovke máte po ruke všetky dôležité informácie. S jedným kliknutím na tank sa otvorí zodpovedajúce okno šarže, kde sa zaznamenávajú všetky zápisy a kde sa spúšťa kontrolovaná fermentácia.

JEDNODUCHÁ DOKUMENTÁCIA

Popri zobrazovaní kvasnej krivky a krivky prekvaseného cukru, pomocou kliknutia myškou zdokumentujete všetky ošetrenia a pohyby vína. Jednoducho a rýchlo vybavíte aj operácie ako je kupážovanie a rozdelenie vína do viacerých nádrží.

Prehľadný proces a správa šarží vám umožní sa kedykoľvek vrátiť k uloženým dátam a kvasným krivkám. V zozname šarží sú prístupné všetky informácie o vínach a procesoch.

Kompletnú a prehľadnú správu šarží a kvasných kriviek si môžete kedykoľvek vytlačiť cez integrovaný tlačový modul. Jednoducho zrealizujete export jednotlivých záznamov šarží, ale aj celkový prehľad pivnice je ľahké zrealizovať. Dodatočne je možné všetky dáta odoslať cez náš exportný súbor do iného počítača.

Verzia software

VinPilot® softvér pre 30 tankov a 2 užívateľov, VinPilot® softvér pre 60 tankov a 3 užívateľov, VinPilot® softvér pre 90 tankov a 4 užívateľov, VinPilot® softvér pre 120 tankov a 5 užívateľov, VinPilot® softvér pre 150 tankov a 6 užívateľov, VinPilot® softvér pre 180 tankov a 7 užívateľov, VinPilot® softvér pre 210 tankov a 8 užívateľov

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Návrat hore