VinPilot® ONE COMPACT

352,90 368,20 

Samostatný regulátor VinPilot®One Compact je úsporné riešenie, vhodné pre menšie vinárske prevádzky. Je určený na kontrolovanie fermentácie alebo na kontrolu odbúravania kyselín. VinPilot®One Compact je pre vyššiu bezpečnosť koncipovaný na 24V prúd. S jedným transformátorom a profesionálnym rozdeľovacím systémom ho môžete flexibilne napájať.

Pre viac informácií https://www.vinpilot.com

Katalógové číslo: - Kategória:

VinPilot® je komplexný pivničný systém pre všetky odvetvia produkcie vína. Všetky VinPilot® systémy sú kompletne vode odolné a spĺňajú vysoké kvalitatívne požiadavky v pivničných priestoroch. Vďaka vysokému štandardu poskytujeme na tieto produkty 5-ročnú záruku.

VinPilot®One je spoľahlivý prístroj s dlhou životnosťou. Ide o vysokokvalitnú, vode odolnú elektroniku „Made in Germany“, vhodnú do pivničného prostredia. Série VinPilot®One sú variabilné.

OneCOMPACT

Riadiaca jednotka s motorizovaným guľovým ventilom 1/2", 8 m káblová sonda vrátane 24V transformátora so 6m káblom, Riadiaca jednotka s motorizovaným guľovým ventilom 3/4", 8 m káblová sonda vrátane 24V transformátora so 6m káblom, Riadiaca jednotka s motorizovaným guľovým ventilom 1", 8 m káblová sonda vrátane 24V transformátora so 6m káblom, Riadiaca jednotka so solenoidovým ventilom a filtrom 1/2" a 8 m káblovou sondou vrátane 24V transformátora so 6m káblom

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Návrat hore