CHLADIACE AGREGÁTY

Chladiace agregáty slúžia ako zdroje chladu pri riadenom kvasení. Sú vyhotovené v nerezovom prevedení a určené priamo pre vinársky priemysel. Chladiaci agregát obsahuje riadiacu jednotku, na ktorej si užívateľ nastaví teplotu chladiaceho média, ktorá je automaticky udržovaná. Chladiacim médiom môže byť voda alebo potravinársky nemrznúci koncentrát. Cirkuláciu zabezpečuje obehové čerpadlo s By-Pass ventilom.

Pre vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte telefonicky +421 903 653 234, alebo prostredníctvom formulára.

Kategória:

Chladiace agregáty sú vyrábané v rôznych veľkostiach, z ktorých vyberieme individuálne pre váš kvasný objem. Súčasťou dodávky je doprava zariadenia k zákazníkovi, inštalácia, uvedenie do prevádzky a zaučenie obsluhy. Súčasťou našej ponuky je aj zameranie, návrh, montáž a uvedenie do prevádzky kompletných potrubných rozvodov. Rozvody sú izolované, vyhotovené z plastu alebo nerezovej oceli.

Ponúkame 4 spôsoby prevedenia potrubných rozvodov:

1. Systém s pohyblivými prívodmi a hadicovými chladičmi
Prenosné hadicové chladiče sú pripojené na zdroj chladnej vody(vodovod, studňa) pomocou obyčajných hadíc.

2. Systém s pevným rozvodom a hadicovými chladičmi
Prenosné hadicové chladiče sú pripojené na pevný potrubný rozvod chladného média z chladiaceho agregátu. Medzi prenosným hadicovým chladičom a pevným potrubným rozvodom je obyčajná hadica. Pevné potrubné rozvody sú súčasťou dodávky a sú vyhotovené z plastu alebo z nerezovej oceli.

3. Systém s pevným rozvodom napojenia na chladiace platne, duplikátory, klimatizáciu
Výmenníky tepla sú napojené na pevný potrubný rozvod pomocou nerezových pancierových hadíc. Pevné potrubné rozvody sú súčasťou dodávky a sú vyhotovené z plastu alebo z nerezovej oceli.

4. Systém chladenia a ohrievania s pevným rozvodom napojenia na chladiace platne, duplikátory, klimatizáciu
Pre kombinovaný systém chladenia a ohrievania je možné použiť ako voliteľné príslušenstvo ku chladiacemu agregátu:
• elektrickú špirálu
• rekuperáciu odpadového tepla
• tepelné čerpadlo
Výmenníky tepla sú napojené na pevný potrubný rozvod pomocou nerezových pancierových hadíc. Pevné potrubné rozvody sú súčasťou dodávky a sú vyhotovené z plastu alebo z nerezovej oceli.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Nákupný košík
Návrat hore